June 29, 2017

Hakkımızda

1973 yılında Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesinde kurulan işletmemiz kuruluşundan bu zamana çiftçimize, köylülerimize hizmet vermektedir. Çiftçilerimizin, köylülerimizin her türlü tarım aletinin imalat ve tamiratının yaparak bu günlere gelmiştir.

Bugün çiftçimiz ve köylülerimiz sayesinde büyüyen firmamız profesyonelleşmeye çalışırken amatör ruhunu  muhafaza etmeye özen göstermektedir.

İşletmemizde başta pulluk, tırmık, römork, dip patlatan, tiller , su tankeri olmak üzere 13 çeşit tarım ürünlerinin imalatı yapılmaktadır. Dileyen müşterilerimize özel imalatlarda yapılmaktadır. Kendi imalatlarımız işletmemizin garanti kapsamındadır. Tarım aletlerinin her türlü tamirat ve onarımını da yapmaktayız. Yukarıda bahsettiğimiz tarım aletlerinin yedek parçalarının imalatları da ve aşınan kısımlarının yedekleri de işletmemizde mevcuttur.

Firmamız demir ve demircilik işiyle uğraşan esnafımıza da hizmet vermektedir. Esnafımızın ihtiyacı olabilecek tüm demir çeşitleri; profil, saç, köşebent, lama, boru, npu demiri, hırdavat çeşitleri (Kilitten menteşeye, vidadan penseye, boyadan silikona her türlü hırdavat) , kaynak makinesi, spiral taşı, kompresör, oksijen tüpü ve aparatları, elektrot çeşitleri vb. alet ve edevatları işletmemizde mevcuttur.

Firmamızın hurdacılık faaliyetlerinin yanında demir çeşitlerinin ve ziraat aletlerinin  ikinci el alım-satımı da yapılmaktadır.

Çiftçimizden, köylümüzden, halkımızdan ve esnafımızdan aldığımız güçle amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonel hizmet anlayışıyla kurumsallaşma yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

Call Now Button